Jdi na obsah Jdi na menu

Fotokniha Saal-Digital - recenze

23. 5. 2016

Na Facebooku mi stále naskakovala reklama na fotoknihy od Saal-Digital, tak jsem neodolala a vyzkoušela ji. 

Program:

Co se týká programu Saal Designer, nemohu nic vytknout. Taková široká nabídka šablon, pozadí a vzorů, různé tématické kliparty, ani jsem ještě vše neprošla jaké je toho množství. Určitě si každý přijde na své. Velice mile mě překvapil výběr písma, široká nabídka a jedno hezčí jak druhé. Vyberete si do dětských fotoknih, svatebních i prezentačních aj. 
Ovládání programu a nahrávání fotografií je velmi snadné a myslím si, že to zvládne i amatér.
Svůj projekt si můžete ukládat pod svým názvem a kdykoliv se k němu vrátit, takže nemáte stres a můžete si každou stránku promyslet a třeba se k ní i druhý den vrátit, což je super hlavně pro profesionály. 
Nebudu se příliš rozepisovat, ale doporučím Vám aby jste si to vyzkoušeli sami. Pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady, je přímo v programu návod ke všem funkcím. Nebo se obraťte přímo na firmu, která je velmi ochotná Vám pomoct.

Objednání a náhled:

Po té co máte svůj návrh hotový, odešlete objednávku, obratem Vám přijde na mail nejen potvrzení a termín dodání, ale i odkaz na stránku, kde si můžou Vaši klienti či členové rodiny fotoknihu doobjednat a nebo prohlédnout. Také si můžete stáhnout pdf náhled, který pošlete zákazníkům k nahlédnutí. Musím podotknout, že s tímto jsem měla u některých konkurenčních programů problém, když jsem chtěla klientovi poslat náhled knihy ke schválení, tak jsem musela stránky jednotlivě kopírovat pomocí Print Screen a pak složitě vytvářet pdf. Takže zde velké plus!

Hotová fotokniha:

Další superlativ... Materiál, barvy, kvalita a přesně to co si navrhnete a vidíte v náhledu to Vám taky přijde.
Kvalitně lepené, pokud máte fotku přes dvě stránky, nemusíte se bát deformace nebo překrytí ve hřbetu. Kvalita papíru je super a výhodou jsou tvrdé stránky, takže se nemusíte bát ohnutých rohů nebo natrhnutí stránek. Černobílé fotografie dostanou ještě větší kouzlo a barevné mají krásné realistické barvy. Písmo je dobře čitelné.

Jediné co mi trochu vadí je QR kód na poslední straně, na to pozor při navrhování stránky aby nezasahoval příliš do fotografie či nerušil text. Ale je miniaturní.

 

Všem svým zákazníkům budu určitě doporučovat. 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Fotokniha Saal-Digital - recenze