Jdi na obsah Jdi na menu

Fotoobraz Saal Digital - recenze

1. 3. 2017

Tentokrát jsem od Saal Digital vyzkoušela Fotoobraz na speciálním materiálu Alu-Dibont Butlerfinish. Na stránkách je napsáno doporučení materiálu pro černobílou fotografii, ale já jsem neodolala a nechala udělat barevnou. Myslím si, že je dobře to vyzkoušet. Je to něco extra a když vyberete správnou fotografii uděláte obraz zajímavým. Jsem spokojená velice, ale aby vynikla barevnost a lesk na fotografii je důležité její umístění. Obraz je potřeba dobře nasvítit nebo pověsit proti oknu do kterého během dne svítí dostatek slunce. Tento materiál bych doporučila také do exteriéru. Do zimní zahrady nebo na prosluněnou terasu, kde by pěkně vynikl. Co se týče samotné barevnosti tisku, jsem opět spokojena jako u Fotoknih. Materiál je nenáročný, dá se snadno čistit a jeho hrubá struktura umožňuje již zmíněné světelné efekty. Například u mojí fotky, malé uličky, která má temné i světlé zákoutí tento efekt napodobuje den a noc podle úhlu pohledu a momentálního světla. 

Závěsný systém jsem zvolila standart. Přišlo zabalené zvlášť, ale jeho aplikace na obraz byla velice jednoduchá a myslím, že to zvládne každý.

Komunikace s firmou, výroba a samotná doprava vždy probíhá na jedničku.

Na závěr, firmu Saal Digital mohu jen doporučit, určitě stojí za to si u nich nechat vyrobit jak fotoknihu tak i obrazy. 
Pokud jde o materiál Alu-Dibont Butlerfinish, tak ten je spíše pro náročnější klientelu a je důležité si prvně promyslet umístění obrazu a jeho nasvícení. 

Moc děkuji za Vaše služby a určitě budu i nadále klientem Saal Digital. 

 

Náhledy fotografií ze složky Fotoobraz Saal Digital - recenze